
Калоян Страхилов Марчев
Сезон 2025/2026
Точки
10.2
Борби
2.2
Асистенции
1.8
Стрелби
54.4%
| Калоян Страхилов Марчев | |
| Националност | България |
| Родно място | София |
| Рождена дата | 28-07-2009 |
| Ръст | 190см |
| Тегло | 72кг |
| Предишни отбори | Олимпия баскет -1 Ахил ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА Енигма фойерверк Б ЦСКА Енигма Фойерверк ЦСКА ЦСКА Енигма Фойерверк ЦСКА България ЦСКА София Б ЦСКА България |
Сезон:
| Национални отбори | Юноши до 18 год. | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 2 | 0 | 17 | 1.5/3.0 | 50.0 | 1.0/2.5 | 33.3 | 0.5/0.5 | 100.0 | 0.0/0.0 | 0.5 | 1.0 | 1.5 | 1.5 | 1.0 | 0.5 | 0.5 | 0.0 | 0.5 | 1.0 | 3.0 | 3.5 | 5.0 | |
| Общо | 2 | 0 | 34.86 | 3/6 | 50.0 | 2/5 | 33.3 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | 7 | 10 | |
| ББЛ Б група | Запад Б редовен сезон | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 9 | 5 | 19 | 4.3/8.2 | 53.7 | 3.6/5.9 | 62.5 | 0.8/2.3 | 41.1 | 0.7/0.8 | 88.9 | 0.6 | 1.4 | 2.0 | 1.7 | 1.3 | 1.2 | 0.7 | 0.4 | 2.0 | 0.8 | 9.4 | 10.1 | 10.3 |
| Общо | 9 | 5 | 169.74 | 39/74 | 53.7 | 32/53 | 62.5 | 7/21 | 41.1 | 6/7 | 88.9 | 5 | 13 | 18 | 15 | 12 | 11 | 6 | 4 | 18 | 7 | 85 | 91 | 93 |
| Контролни срещи | МТ ЦСКА | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 2 | 2 | 36 | 6.0/10.0 | 62.0 | 4.0/6.0 | 68.6 | 2.0/4.0 | 28.6 | 3.0/3.0 | 100.0 | 1.0 | 2.5 | 3.5 | 2.5 | 2.0 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 3.0 | 3.0 | 2.5 | 17.0 | 19.0 |
| Общо | 2 | 2 | 72.08 | 12/20 | 62.0 | 8/12 | 68.6 | 4/8 | 28.6 | 6/6 | 100.0 | 2 | 5 | 7 | 5 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 6 | 5 | 34 | 38 |
| Общо за сезона | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 13 | 7 | 21 | 4.2/7.7 | 54.4 | 3.2/5.4 | 59.0 | 0.9/2.3 | 43.9 | 0.9/1.0 | 93.3 | 0.6 | 1.5 | 2.2 | 1.8 | 1.4 | 1.2 | 0.6 | 0.3 | 1.9 | 1.2 | 7.4 | 10.2 | 10.8 |
| Общо | 13 | 7 | 276.68 | 54/100 | 54.4 | 42/70 | 59.0 | 12/30 | 43.9 | 12/13 | 93.3 | 8 | 20 | 28 | 23 | 18 | 15 | 8 | 4 | 25 | 15 | 96 | 132 | 141 |
Мач по мач
| Национални отбори | Юноши до 18 год. | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 20-06-2026 | Чехия | 16.28 | 1/3 | 33.0 | 0/2 | 0.0 | 1/1 | 1.0 | 0/0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 3 | 4 | ||
| 21-06-2026 | Чехия | 18.58 | 2/3 | 67.0 | 2/3 | 0.7 | 0/0 | 0/0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 4 | 6 | |||
| ББЛ Б група | Запад Б редовен сезон | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 12-11-2025 | Фаб файв | * | 18.33 | 4/8 | 50.0 | 3/3 | 1.0 | 1/5 | 0.2 | 2/2 | 1.0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | -6 | 11 | 11 |
| 10-12-2025 | Микс | 17.18 | 1/7 | 14.0 | 0/4 | 0.0 | 1/3 | 0.3 | 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 9 | 3 | -3 | ||
| 15-01-2026 | София Викингс | 13.53 | 4/6 | 67.0 | 3/4 | 0.8 | 1/2 | 0.5 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 25 | 9 | 6 | ||
| 29-01-2026 | Политехника Б | 18.28 | 7/13 | 54.0 | 7/12 | 0.6 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 19 | 14 | 19 | ||
| 18-02-2026 | Фаб файв | * | 28.93 | 4/11 | 36.0 | 4/9 | 0.4 | 0/2 | 0.0 | 2/2 | 1.0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 | 2 | 4 | 10 | 7 |
| 04-03-2026 | Титан Пропъртис | * | 21.68 | 4/6 | 67.0 | 3/5 | 0.6 | 1/1 | 1.0 | 0/0 | 1 | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | -4 | 9 | 14 | |
| 11-03-2026 | Енигма Фойерверк | 12.93 | 4/7 | 57.0 | 3/4 | 0.8 | 1/3 | 0.3 | 0/0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 9 | 8 | ||
| 18-03-2026 | Микс | * | 18.88 | 5/7 | 71.0 | 4/6 | 0.7 | 1/1 | 1.0 | 0/0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 8 | 11 | 16 | |
| 24-03-2026 | Велбъжд 2002 Кюстендил | * | 20.00 | 6/9 | 67.0 | 5/6 | 0.8 | 1/3 | 0.3 | 2/3 | 0.7 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 20 | 15 | 15 |
| Контролни срещи | МТ ЦСКА | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 26-09-2025 | ARIS Thessaloniki | * | 37.40 | 4/6 | 67.0 | 4/5 | 0.8 | 0/1 | 0.0 | 2/2 | 1.0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 14 | 10 | 12 |
| 27-09-2025 | KK Igokea | * | 34.68 | 8/14 | 57.0 | 4/7 | 0.6 | 4/7 | 0.6 | 4/4 | 1.0 | 1 | 4 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | -9 | 24 | 26 |
*Стартирал
%Процент стрелба
(К) Капитан
2Т 2 Точки
3Т 3 Точки
АС Асистенции
БЛ Блокове
ГР Грешки
ЗЗащита
ИЗ Извършени
К Коефициент МВП
Н Нападение
НАР Нарушения
НУ Наказателни удари
О Общо
ОТ Отнети топки
ПО Понесени
Т Точки
У/О Успешни/Опити
(C) Капитан
М Мачове
МИН Минути
С Стрелби
БН Борби Нападение
БЗ Борби Защита
БО Борби Общо
БИЗ Блокове Извършени
БПО Блокове Получени
FEEL THE BASKETBALL
EMOTION IN REAL TIME
EMOTION IN REAL TIME