
Марк Станиславов Воденичарски
Сезон 2025/2026
Точки
9.2
Борби
1.4
Асистенции
0.8
Стрелби
48.9%
| Марк Станиславов Воденичарски | |
| Родно място | София |
| Рождена дата | 04-01-2008 |
| Ръст | 193см |
| Тегло | 88кг |
| Предишни отбори | Балкан Балкан Балкан Балкан Балкан Балкан Балкан ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА София А ЦСКА ЦСКА Балкан Балкан А Балкан Балкан Ботев 2012 Враца България |
Сезон:
| Национални отбори | Юноши до 18 год. | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 4 | 4 | 21 | 3.3/8.5 | 36.5 | 2.5/4.5 | 51.8 | 0.8/4.0 | 13.3 | 1.5/1.5 | 100.0 | 0.8 | 1.5 | 2.3 | 1.8 | 1.3 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 1.3 | 1.3 | -11.5 | 8.8 | 6.5 |
| Общо | 4 | 4 | 82.89 | 13/34 | 36.5 | 10/18 | 51.8 | 3/16 | 13.3 | 6/6 | 100.0 | 3 | 6 | 9 | 7 | 5 | 1 | 0 | 0 | 5 | 5 | -46 | 35 | 26 |
| НБЛ | Плейоф-Четвъртфинали | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 0 | 3 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0/0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -2.0 | 0.0 | 0.0 | |||
| Общо | 1 | 0 | 2.88 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 0 | |||
| НБЛ | Редовен сезон | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 7 | 0 | 7 | 0.9/1.0 | 57.1 | 0.1/0.3 | 50.0 | 0.7/0.7 | 100.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.9 | 0.1 | -3.1 | 2.4 | 2.4 | |
| Общо | 7 | 0 | 48.88 | 6/7 | 57.1 | 1/2 | 50.0 | 5/5 | 100.0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | -22 | 17 | 17 | |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 3 | 3 | 27 | 8.3/15.0 | 57.3 | 6.0/8.7 | 71.5 | 2.3/6.3 | 38.9 | 4.3/5.3 | 80.6 | 2.0 | 0.7 | 2.7 | 1.0 | 0.3 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 4.7 | 10.3 | 23.3 | 19.7 |
| Общо | 3 | 3 | 80.96 | 25/45 | 57.3 | 18/26 | 71.5 | 7/19 | 38.9 | 13/16 | 80.6 | 6 | 2 | 8 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6 | 14 | 31 | 70 | 59 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 1 | 37 | 8.0/14.0 | 57.0 | 3.0/5.0 | 60.0 | 5.0/9.0 | 55.6 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 17.0 | 22.0 | 18.0 |
| Общо | 1 | 1 | 36.83 | 8/14 | 57.0 | 3/5 | 60.0 | 5/9 | 55.6 | 1/2 | 50.0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 17 | 22 | 18 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 1 | 31 | 5.0/9.0 | 56.0 | 4.0/7.0 | 57.1 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 1.0 | 4.0 | 5.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0 | 2.0 | 9.0 | 13.0 | 12.0 |
| Общо | 1 | 1 | 31.33 | 5/9 | 56.0 | 4/7 | 57.1 | 1/2 | 50.0 | 2/4 | 50.0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | 13 | 12 |
| Общо за сезона | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 17 | 9 | 17 | 3.4/6.4 | 48.9 | 2.1/3.4 | 58.1 | 1.2/3.0 | 48.0 | 1.3/1.6 | 77.4 | 0.6 | 0.8 | 1.4 | 0.8 | 0.6 | 0.3 | 0.0 | 0.1 | 1.4 | 1.4 | -0.8 | 9.2 | 7.8 |
| Общо | 17 | 9 | 283.77 | 57/109 | 48.9 | 36/58 | 58.1 | 21/51 | 48.0 | 22/28 | 77.4 | 11 | 13 | 24 | 14 | 10 | 5 | 0 | 1 | 23 | 24 | -13 | 157 | 132 |
Мач по мач
| Национални отбори | Юноши до 18 год. | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 20-06-2026 | Чехия | * | 20.45 | 2/7 | 29.0 | 1/2 | 0.5 | 1/5 | 0.2 | 0/0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | -14 | 5 | 3 | |
| 21-06-2026 | Чехия | * | 16.43 | 1/7 | 14.0 | 1/3 | 0.3 | 0/4 | 0.0 | 3/3 | 1.0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -9 | 5 | 1 |
| 06-07-2026 | Белгия | * | 16.63 | 4/7 | 57.0 | 4/6 | 0.7 | 0/1 | 0.0 | 3/3 | 1.0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | -9 | 11 | 10 |
| 07-07-2026 | Белгия | * | 29.38 | 6/13 | 46.0 | 4/7 | 0.6 | 2/6 | 0.3 | 0/0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | -14 | 14 | 12 | |
| НБЛ | Редовен сезон | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 22-03-2026 | Шумен | 1.33 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||||
| 25-03-2026 | Ботев Академик | 5.78 | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 1.0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | |||
| 29-03-2026 | Локомотив Пловдив | 9.83 | 3/3 | 100.0 | 0/0 | 3/3 | 1.0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 9 | 9 | |||
| 04-04-2026 | Спартак Плевен | 15.28 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 1/1 | 1.0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | -4 | 3 | 4 | |||
| 08-04-2026 | Рилски спортист | 3.38 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 0 | ||||
| 16-04-2026 | Миньор 2015 | 3.33 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -13 | 0 | -1 | |||
| 19-04-2026 | Левски | 9.95 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 1/1 | 1.0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 3 | 3 | |||
| НБЛ | Плейоф-Четвъртфинали | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 02-05-2026 | Локомотив Пловдив | 2.88 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 0 | ||||
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 06-05-2026 | Миньор 2015 Перник | * | 24.00 | 6/9 | 67.0 | 4/5 | 0.8 | 2/4 | 0.5 | 3/4 | 0.8 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 3 | 17 | 16 |
| 07-05-2026 | Черно море Тича | * | 27.38 | 8/17 | 47.0 | 6/11 | 0.5 | 2/6 | 0.3 | 4/6 | 0.7 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 23 | 22 | 17 |
| 08-05-2026 | Спартак Плевен | * | 29.58 | 11/19 | 58.0 | 8/10 | 0.8 | 3/9 | 0.3 | 6/6 | 1.0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 5 | 31 | 26 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 09-05-2026 | БУБА Баскетбол | * | 36.83 | 8/14 | 57.0 | 3/5 | 0.6 | 5/9 | 0.6 | 1/2 | 0.5 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 17 | 22 | 18 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 10-05-2026 | ЦСКА | * | 31.33 | 5/9 | 56.0 | 4/7 | 0.6 | 1/2 | 0.5 | 2/4 | 0.5 | 1 | 4 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | 13 | 12 |
*Стартирал
%Процент стрелба
(К) Капитан
2Т 2 Точки
3Т 3 Точки
АС Асистенции
БЛ Блокове
ГР Грешки
ЗЗащита
ИЗ Извършени
К Коефициент МВП
Н Нападение
НАР Нарушения
НУ Наказателни удари
О Общо
ОТ Отнети топки
ПО Понесени
Т Точки
У/О Успешни/Опити
(C) Капитан
М Мачове
МИН Минути
С Стрелби
БН Борби Нападение
БЗ Борби Защита
БО Борби Общо
БИЗ Блокове Извършени
БПО Блокове Получени
FEEL THE BASKETBALL
EMOTION IN REAL TIME
EMOTION IN REAL TIME