
Дарио Тодоров Тодоров
Сезон 2025/2026
Точки
11.8
Борби
3.2
Асистенции
1.0
Стрелби
38.2%
| Дарио Тодоров Тодоров | |
| Националност | България |
| Родно място | Плевен |
| Рождена дата | 18-08-2008 |
| Ръст | 198см |
| Тегло | 80кг |
| Предишни отбори | Спартак Плевен ЦСКА Спартак Плевен Спартак Плевен 1 Спартак Плевен Доростол Спартак-Пл Спартак Плевен 1 Спартак Плевен Спартак Плевен Спартак-Пл Спартак Плевен Спартак Плевен Спартак Плевен България Спартак Плевен Спартак Плевен Спартак Плевен България Спартак Плевен |
Сезон:
| Национални отбори | Юноши до 18 год. | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 5 | 2 | 18 | 2.4/4.6 | 40.0 | 1.8/3.0 | 48.3 | 0.6/1.6 | 23.3 | 0.6/1.6 | 37.5 | 0.6 | 1.2 | 1.8 | 0.8 | 2.2 | 0.8 | 0.0 | 0.4 | 2.4 | 1.0 | -13.8 | 6.0 | 4.0 |
| Общо | 5 | 2 | 91.27 | 12/23 | 40.0 | 9/15 | 48.3 | 3/8 | 23.3 | 3/8 | 37.5 | 3 | 6 | 9 | 4 | 11 | 4 | 0 | 2 | 12 | 4 | -55 | 30 | 20 |
| НБЛ | Редовен сезон | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 2 | 0 | 1 | 0.5/1.0 | 25.0 | 0.0/0.5 | 0.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | -0.5 | 1.5 | 1.5 | |
| Общо | 2 | 0 | 1.91 | 1/2 | 25.0 | 0/1 | 0.0 | 1/1 | 100.0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -1 | 3 | 3 | |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 3 | 3 | 34 | 6.3/16.3 | 39.7 | 3.7/8.0 | 46.7 | 2.7/8.3 | 30.8 | 2.3/5.3 | 42.7 | 2.0 | 3.7 | 5.7 | 2.0 | 1.3 | 1.7 | 0.3 | 0.0 | 3.0 | 4.7 | -2.7 | 17.7 | 13.0 |
| Общо | 3 | 3 | 102.23 | 19/49 | 39.7 | 11/24 | 46.7 | 8/25 | 30.8 | 7/16 | 42.7 | 6 | 11 | 17 | 6 | 4 | 5 | 1 | 0 | 9 | 14 | -8 | 53 | 39 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 1 | 34 | 9.0/17.0 | 53.0 | 5.0/11.0 | 45.5 | 4.0/6.0 | 66.7 | 4.0/8.0 | 50.0 | 3.0 | 8.0 | 11.0 | 2.0 | 5.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 7.0 | -20.0 | 26.0 | 23.0 |
| Общо | 1 | 1 | 34.28 | 9/17 | 53.0 | 5/11 | 45.5 | 4/6 | 66.7 | 4/8 | 50.0 | 3 | 8 | 11 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 | 7 | -20 | 26 | 23 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 1 | 35 | 8.0/22.0 | 36.0 | 3.0/9.0 | 33.3 | 5.0/13.0 | 38.5 | 9.0/9.0 | 100.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 4.0 | 6.0 | -19.0 | 30.0 | 16.0 |
| Общо | 1 | 1 | 34.50 | 8/22 | 36.0 | 3/9 | 33.3 | 5/13 | 38.5 | 9/9 | 100.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 | -19 | 30 | 16 |
| Общо за сезона | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 12 | 7 | 22 | 4.1/9.4 | 38.2 | 2.3/5.0 | 41.9 | 1.8/4.4 | 37.7 | 1.9/3.4 | 51.7 | 1.0 | 2.2 | 3.2 | 1.0 | 1.8 | 0.8 | 0.2 | 0.3 | 2.3 | 2.8 | -9.4 | 11.8 | 8.4 |
| Общо | 12 | 7 | 264.19 | 49/113 | 38.2 | 28/60 | 41.9 | 21/53 | 37.7 | 23/41 | 51.7 | 12 | 26 | 38 | 12 | 21 | 10 | 2 | 3 | 28 | 31 | -103 | 142 | 101 |
Мач по мач
| Национални отбори | Юноши до 18 год. | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 20-06-2026 | Чехия | * | 19.88 | 1/3 | 33.0 | 1/2 | 0.5 | 0/1 | 0.0 | 0/4 | 0.0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | -14 | 2 | 1 |
| 21-06-2026 | Чехия | * | 25.73 | 4/6 | 67.0 | 3/4 | 0.8 | 1/2 | 0.5 | 0/0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | -9 | 9 | 9 | |
| 06-07-2026 | Белгия | 8.43 | 0/2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -12 | 0 | -1 | ||
| 07-07-2026 | Белгия | 23.23 | 6/9 | 67.0 | 4/6 | 0.7 | 2/3 | 0.7 | 3/4 | 0.8 | 2 | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | -20 | 17 | 14 | |
| 25-07-2026 | Германия | 14.00 | 1/3 | 33.0 | 1/2 | 0.5 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | -3 | ||||
| НБЛ | Редовен сезон | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 05-10-2025 | Левски | 1.68 | 1/2 | 50.0 | 0/1 | 0.0 | 1/1 | 1.0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -1 | 3 | 3 | ||
| 14-12-2025 | Рилски спортист | 0.23 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група А | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 06-05-2026 | Черно море Тича | * | 35.65 | 6/12 | 50.0 | 4/7 | 0.6 | 2/5 | 0.4 | 0/0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 14 | 16 | |
| 07-05-2026 | Миньор 2015 Перник | * | 36.18 | 8/21 | 38.0 | 3/7 | 0.4 | 5/14 | 0.4 | 5/11 | 0.5 | 2 | 5 | 7 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 8 | 4 | 26 | 15 |
| 08-05-2026 | Балкан | * | 30.40 | 5/16 | 31.0 | 4/10 | 0.4 | 1/6 | 0.2 | 2/5 | 0.4 | 2 | 4 | 6 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 | -14 | 13 | 8 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 09-05-2026 | ЦСКА | * | 34.28 | 9/17 | 53.0 | 5/11 | 0.5 | 4/6 | 0.7 | 4/8 | 0.5 | 3 | 8 | 11 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 | 7 | -20 | 26 | 23 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 10-05-2026 | БУБА Баскетбол | * | 34.50 | 8/22 | 36.0 | 3/9 | 0.3 | 5/13 | 0.4 | 9/9 | 1.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 | -19 | 30 | 16 |
*Стартирал
%Процент стрелба
(К) Капитан
2Т 2 Точки
3Т 3 Точки
АС Асистенции
БЛ Блокове
ГР Грешки
ЗЗащита
ИЗ Извършени
К Коефициент МВП
Н Нападение
НАР Нарушения
НУ Наказателни удари
О Общо
ОТ Отнети топки
ПО Понесени
Т Точки
У/О Успешни/Опити
(C) Капитан
М Мачове
МИН Минути
С Стрелби
БН Борби Нападение
БЗ Борби Защита
БО Борби Общо
БИЗ Блокове Извършени
БПО Блокове Получени
FEEL THE BASKETBALL
EMOTION IN REAL TIME
EMOTION IN REAL TIME