
Валерия Станимирова Стойчева
Сезон 2025/2026
Точки
10.3
Борби
9.1
Асистенции
0.9
Стрелби
48.4%
| Валерия Станимирова Стойчева | |
| Националност | България |
| Родно място | Сливен |
| Рождена дата | 23-02-2009 |
| Ръст | 186см |
| Тегло | 90кг |
| Предишни отбори | Тони 7 Берое-Стара Загора Тони 7 Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора Берое-Стара Загора Шампион 2006 Шампион 2006 Шампион 2006 Шампион 2006 Шампион 2006 България Шампион 2006 Шампион 2006 Шампион 2006 БФБ Шампион 2006 България |
Сезон:
| Национални отбори | Девойки до 18 год. | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 3 | 0 | 10 | 1.3/2.7 | 46.7 | 1.3/2.7 | 46.7 | 0.0/0.0 | 1.7/3.7 | 46.4 | 1.0 | 1.7 | 2.7 | 0.3 | 0.7 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 1.3 | 4.3 | 4.3 | |||
| Общо | 3 | 0 | 31.00 | 4/8 | 46.7 | 4/8 | 46.7 | 0/0 | 5/11 | 46.4 | 3 | 5 | 8 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 4 | 13 | 13 | |||
| А група Жени | Плейоф - ІІІ-то място | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 2 | 2 | 17 | 3.0/7.0 | 46.0 | 3.0/6.5 | 52.5 | 0.0/0.5 | 0.0 | 3.0/3.5 | 75.0 | 4.0 | 2.5 | 6.5 | 1.0 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | -16.5 | 9.0 | 11.5 |
| Общо | 2 | 2 | 34.01 | 6/14 | 46.0 | 6/13 | 52.5 | 0/1 | 0.0 | 6/7 | 75.0 | 8 | 5 | 13 | 2 | 2 | 1 | 0 | 4 | 6 | 4 | -33 | 18 | 23 |
| А група Жени | Плейоф - Полуфинали | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 2 | 1 | 23 | 7.0/11.5 | 61.5 | 7.0/11.5 | 61.4 | 0.0/0.0 | 3.5/7.5 | 47.7 | 5.5 | 5.5 | 11.0 | 1.0 | 1.5 | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 4.0 | -20.0 | 17.5 | 21.0 | |
| Общо | 2 | 1 | 45.41 | 14/23 | 61.5 | 14/23 | 61.4 | 0/0 | 7/15 | 47.7 | 11 | 11 | 22 | 2 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 8 | -40 | 35 | 42 | |
| efbet Купа България жени | Полуфинали | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 0 | 12 | 3.0/5.0 | 60.0 | 3.0/5.0 | 60.0 | 0.0/0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | 4.0 | 0.0 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | -19.0 | 6.0 | 4.0 | |
| Общо | 1 | 0 | 12.38 | 3/5 | 60.0 | 3/5 | 60.0 | 0/0 | 0/2 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -19 | 6 | 4 | |
| efbet Купа България жени | Финал ІІІ-то място | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 0 | 15 | 2.0/2.0 | 100.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 0.0/0.0 | 3.0/4.0 | 75.0 | 0.0 | 3.0 | 3.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | -19.0 | 7.0 | 8.0 | |
| Общо | 1 | 0 | 15.18 | 2/2 | 100.0 | 2/2 | 100.0 | 0/0 | 3/4 | 75.0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | -19 | 7 | 8 | |
| Девойки 19г. - Купа БФБ | Финал | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 1 | 25 | 4.0/9.0 | 44.0 | 4.0/9.0 | 44.4 | 0.0/0.0 | 4.0/8.0 | 50.0 | 2.0 | 7.0 | 9.0 | 1.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 4.0 | 0.0 | 12.0 | 10.0 | |
| Общо | 1 | 1 | 24.90 | 4/9 | 44.0 | 4/9 | 44.4 | 0/0 | 4/8 | 50.0 | 2 | 7 | 9 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 12 | 10 | |
| Девойки 19г. - Купа БФБ | Полуфинали | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 1 | 28 | 2.0/9.0 | 22.0 | 2.0/9.0 | 22.2 | 0.0/0.0 | 4.0/6.0 | 66.7 | 3.0 | 6.0 | 9.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 3.0 | 15.0 | 8.0 | 8.0 | |
| Общо | 1 | 1 | 27.78 | 2/9 | 22.0 | 2/9 | 22.2 | 0/0 | 4/6 | 66.7 | 3 | 6 | 9 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 15 | 8 | 8 | |
| Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 4 | 4 | 34 | 4.5/12.5 | 36.3 | 4.5/12.5 | 36.5 | 0.0/0.0 | 4.8/7.8 | 57.0 | 8.3 | 8.8 | 17.0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 | 0.5 | 0.5 | 3.5 | 5.0 | 7.5 | 13.8 | 22.0 | |
| Общо | 4 | 4 | 137.72 | 18/50 | 36.3 | 18/50 | 36.5 | 0/0 | 19/31 | 57.0 | 33 | 35 | 68 | 6 | 4 | 5 | 2 | 2 | 14 | 20 | 30 | 55 | 88 | |
| Общо за сезона | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 15 | 9 | 22 | 3.5/8.0 | 48.4 | 3.5/7.9 | 49.4 | 0.0/0.1 | 0.0 | 3.2/5.6 | 54.1 | 4.1 | 4.9 | 9.1 | 0.9 | 1.4 | 0.9 | 0.2 | 0.6 | 2.0 | 3.6 | -5.5 | 10.3 | 13.1 |
| Общо | 15 | 9 | 328.38 | 53/120 | 48.4 | 53/119 | 49.4 | 0/1 | 0.0 | 48/84 | 54.1 | 62 | 74 | 136 | 13 | 21 | 14 | 3 | 9 | 30 | 43 | -66 | 154 | 196 |
Мач по мач
| Национални отбори | Девойки до 18 год. | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 01-08-2026 | Украйна | 9.00 | 2/2 | 100.0 | 2/2 | 1.0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 7 | |||||
| 02-08-2026 | Израел | 11.00 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 2/4 | 0.5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | ||||
| 05-08-2026 | Норвегия | 11.00 | 2/5 | 40.0 | 2/5 | 0.4 | 0/0 | 3/7 | 0.4 | 2 | 3 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 5 | ||||
| А група Жени | Плейоф - ІІІ-то място | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 13-04-2026 | Берое-Стара Загора | * | 18.83 | 4/6 | 67.0 | 4/5 | 0.8 | 0/1 | 0.0 | 1/2 | 0.5 | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | -16 | 9 | 8 |
| 14-04-2026 | Берое-Стара Загора | * | 15.18 | 2/8 | 25.0 | 2/8 | 0.3 | 0/0 | 5/5 | 1.0 | 7 | 2 | 9 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 3 | -17 | 9 | 15 | |
| А група Жени | Плейоф - Полуфинали | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 03-04-2026 | Монтана 2003 | 19.53 | 6/12 | 50.0 | 6/12 | 0.5 | 0/0 | 5/11 | 0.5 | 7 | 5 | 12 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5 | -17 | 17 | 17 | ||
| 04-04-2026 | Монтана 2003 | * | 25.88 | 8/11 | 73.0 | 8/11 | 0.7 | 0/0 | 2/4 | 0.5 | 4 | 6 | 10 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | -23 | 18 | 25 | |
| efbet Купа България жени | Полуфинали | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 14-02-2026 | Монтана 2003 | 12.38 | 3/5 | 60.0 | 3/5 | 0.6 | 0/0 | 0/2 | 0.0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -19 | 6 | 4 | ||
| efbet Купа България жени | Финал ІІІ-то място | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 15-02-2026 | Рилски спортист | 15.18 | 2/2 | 100.0 | 2/2 | 1.0 | 0/0 | 3/4 | 0.8 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | -19 | 7 | 8 | ||
| Девойки 19г. - Купа БФБ | Полуфинали | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 29-04-2026 | Септември 97 | * | 27.78 | 2/9 | 22.0 | 2/9 | 0.2 | 0/0 | 4/6 | 0.7 | 3 | 6 | 9 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 15 | 8 | 8 | |
| Девойки 19г. - Купа БФБ | Финал | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 30-04-2026 | Локомотив София | * | 24.90 | 4/9 | 44.0 | 4/9 | 0.4 | 0/0 | 4/8 | 0.5 | 2 | 7 | 9 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 12 | 10 | |
| Девойки 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 07-05-2026 | Берое-Стара Загора | * | 37.78 | 4/11 | 36.0 | 4/11 | 0.4 | 0/0 | 1/2 | 0.5 | 8 | 6 | 14 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 2 | -10 | 9 | 19 | |
| 08-05-2026 | Локомотив София | * | 31.38 | 3/14 | 21.0 | 3/14 | 0.2 | 0/0 | 2/4 | 0.5 | 7 | 13 | 20 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 8 | 8 | 17 | |
| 09-05-2026 | Рилски спортист | * | 33.13 | 5/11 | 45.0 | 5/11 | 0.5 | 0/0 | 7/11 | 0.6 | 6 | 8 | 14 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 17 | 17 | 21 | |
| 10-05-2026 | Септември 97 | * | 35.43 | 6/14 | 43.0 | 6/14 | 0.4 | 0/0 | 9/14 | 0.6 | 12 | 8 | 20 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 7 | 15 | 21 | 31 | |
*Стартирал
%Процент стрелба
(К) Капитан
2Т 2 Точки
3Т 3 Точки
АС Асистенции
БЛ Блокове
ГР Грешки
ЗЗащита
ИЗ Извършени
К Коефициент МВП
Н Нападение
НАР Нарушения
НУ Наказателни удари
О Общо
ОТ Отнети топки
ПО Понесени
Т Точки
У/О Успешни/Опити
(C) Капитан
М Мачове
МИН Минути
С Стрелби
БН Борби Нападение
БЗ Борби Защита
БО Борби Общо
БИЗ Блокове Извършени
БПО Блокове Получени
FEEL THE BASKETBALL
EMOTION IN REAL TIME
EMOTION IN REAL TIME