
Боян Светославов Кьосев
Сезон 2025/2026
Точки
13.8
Борби
2.9
Асистенции
3.3
Стрелби
35.3%
| Боян Светославов Кьосев | |
| Родно място | Шумен |
| Рождена дата | 14-01-2008 |
| Ръст | 188см |
| Тегло | 82кг |
| Предишни отбори | Берое Берое Берое ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА София А ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА София Б ЦСКА България |
Сезон:
| Национални отбори | Юноши до 18 год. | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 4 | 4 | 25 | 3.0/10.5 | 27.5 | 2.3/5.3 | 45.1 | 0.8/5.3 | 14.8 | 3.8/4.8 | 75.7 | 0.3 | 2.5 | 2.8 | 2.0 | 5.0 | 2.8 | 0.0 | 0.5 | 2.3 | 5.0 | -15.3 | 10.5 | 4.5 |
| Общо | 4 | 4 | 99.39 | 12/42 | 27.5 | 9/21 | 45.1 | 3/21 | 14.8 | 15/19 | 75.7 | 1 | 10 | 11 | 8 | 20 | 11 | 0 | 2 | 9 | 20 | -61 | 42 | 18 |
| ББЛ Б група | Запад Б редовен сезон | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 14 | 10 | 22 | 3.0/8.7 | 33.7 | 1.6/3.1 | 50.9 | 1.4/5.6 | 24.9 | 3.4/4.2 | 75.9 | 0.3 | 2.5 | 2.8 | 4.4 | 2.0 | 2.8 | 0.5 | 0.0 | 2.1 | 2.6 | 12.9 | 10.9 | 12.9 |
| Общо | 14 | 10 | 303.66 | 42/122 | 33.7 | 22/43 | 50.9 | 20/79 | 24.9 | 48/59 | 75.9 | 4 | 35 | 39 | 62 | 28 | 39 | 7 | 0 | 29 | 37 | 180 | 152 | 180 |
| ББЛ Б група | Запад Б плейофи | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 0 | 20 | 6.0/15.0 | 40.0 | 4.0/7.0 | 57.1 | 2.0/8.0 | 25.0 | 0.0/3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 | -20.0 | 14.0 | 6.0 |
| Общо | 1 | 0 | 20.33 | 6/15 | 40.0 | 4/7 | 57.1 | 2/8 | 25.0 | 0/3 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | -20 | 14 | 6 |
| Юноши 19г. - Купа БФБ | Полуфинални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 1 | 25 | 1.0/10.0 | 10.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 0.0/6.0 | 0.0 | 6.0/6.0 | 100.0 | 0.0 | 5.0 | 5.0 | 2.0 | 3.0 | 4.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | 6.0 | 11.0 | 8.0 | 8.0 |
| Общо | 1 | 1 | 24.70 | 1/10 | 10.0 | 1/4 | 25.0 | 0/6 | 0.0 | 6/6 | 100.0 | 0 | 5 | 5 | 2 | 3 | 4 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | 8 | 8 |
| Юноши 19г. - Купа БФБ | Финал | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 1 | 32 | 3.0/8.0 | 38.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 1.0/6.0 | 16.7 | 2.0/2.0 | 100.0 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 2.0 | 6.0 | 9.0 | 5.0 |
| Общо | 1 | 1 | 31.80 | 3/8 | 38.0 | 2/2 | 100.0 | 1/6 | 16.7 | 2/2 | 100.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | 9 | 5 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 3 | 2 | 28 | 6.7/14.3 | 46.3 | 5.0/7.7 | 65.5 | 1.7/6.7 | 18.9 | 3.0/4.0 | 75.7 | 0.3 | 3.3 | 3.7 | 2.3 | 2.3 | 2.3 | 0.3 | 1.0 | 2.7 | 3.0 | 16.3 | 18.0 | 15.7 |
| Общо | 3 | 2 | 84.58 | 20/43 | 46.3 | 15/23 | 65.5 | 5/20 | 18.9 | 9/12 | 75.7 | 1 | 10 | 11 | 7 | 7 | 7 | 1 | 3 | 8 | 9 | 49 | 54 | 47 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 1 | 30 | 13.0/22.0 | 59.0 | 8.0/11.0 | 72.7 | 5.0/11.0 | 45.5 | 11.0/13.0 | 84.6 | 0.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 8.0 | 27.0 | 42.0 | 37.0 |
| Общо | 1 | 1 | 29.58 | 13/22 | 59.0 | 8/11 | 72.7 | 5/11 | 45.5 | 11/13 | 84.6 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 8 | 27 | 42 | 37 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 1 | 34 | 13.0/27.0 | 48.0 | 10.0/18.0 | 55.6 | 3.0/9.0 | 33.3 | 11.0/15.0 | 73.3 | 0.0 | 6.0 | 6.0 | 4.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 9.0 | -3.0 | 40.0 | 34.0 |
| Общо | 1 | 1 | 33.50 | 13/27 | 48.0 | 10/18 | 55.6 | 3/9 | 33.3 | 11/15 | 73.3 | 0 | 6 | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 9 | -3 | 40 | 34 |
| Контролни срещи | МТ ЦСКА | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 2 | 2 | 28 | 4.0/10.0 | 35.5 | 2.0/5.0 | 25.0 | 2.0/5.0 | 45.8 | 3.0/5.5 | 53.3 | 0.5 | 1.0 | 1.5 | 1.5 | 5.0 | 2.5 | 0.0 | 1.5 | 3.0 | 4.5 | 5.5 | 13.0 | 5.0 |
| Общо | 2 | 2 | 56.11 | 8/20 | 35.5 | 4/10 | 25.0 | 4/10 | 45.8 | 6/11 | 53.3 | 1 | 2 | 3 | 3 | 10 | 5 | 0 | 3 | 6 | 9 | 11 | 26 | 10 |
| Общо за сезона | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 28 | 22 | 24 | 4.2/11.0 | 35.3 | 2.7/5.0 | 51.8 | 1.5/6.1 | 24.2 | 3.9/5.0 | 73.2 | 0.3 | 2.6 | 2.9 | 3.3 | 2.6 | 2.7 | 0.3 | 0.3 | 2.3 | 3.7 | 7.1 | 13.8 | 12.3 |
| Общо | 28 | 22 | 683.65 | 118/309 | 35.3 | 75/139 | 51.8 | 43/170 | 24.2 | 108/140 | 73.2 | 7 | 73 | 80 | 91 | 74 | 75 | 9 | 9 | 65 | 103 | 200 | 387 | 345 |
Мач по мач
| Национални отбори | Юноши до 18 год. | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 20-06-2026 | Чехия | * | 23.15 | 4/15 | 27.0 | 3/8 | 0.4 | 1/7 | 0.1 | 3/4 | 0.8 | 0 | 2 | 2 | 1 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 0 | 12 | 0 |
| 21-06-2026 | Чехия | * | 22.93 | 3/9 | 33.0 | 2/4 | 0.5 | 1/5 | 0.2 | 1/2 | 0.5 | 0 | 3 | 3 | 3 | 5 | 3 | 0 | 1 | 3 | 5 | -17 | 8 | 5 |
| 06-07-2026 | Белгия | * | 23.33 | 4/11 | 36.0 | 3/7 | 0.4 | 1/4 | 0.3 | 4/4 | 1.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | -12 | 13 | 8 |
| 07-07-2026 | Белгия | * | 29.98 | 1/7 | 14.0 | 1/2 | 0.5 | 0/5 | 0.0 | 7/9 | 0.8 | 0 | 4 | 4 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 | -32 | 9 | 5 |
| ББЛ Б група | Запад Б редовен сезон | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 09-10-2025 | София Викингс | * | 17.28 | 4/8 | 50.0 | 2/4 | 0.5 | 2/4 | 0.5 | 4/6 | 0.7 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4 | 13 | 14 | 14 |
| 12-11-2025 | Фаб файв | * | 35.80 | 6/12 | 50.0 | 1/2 | 0.5 | 5/10 | 0.5 | 6/8 | 0.8 | 0 | 3 | 3 | 8 | 2 | 7 | 1 | 0 | 4 | 5 | -8 | 23 | 32 |
| 18-11-2025 | Национал Сандански | * | 22.30 | 2/6 | 33.0 | 0/1 | 0.0 | 2/5 | 0.4 | 0/0 | 0 | 2 | 2 | 10 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 17 | 6 | 11 | |
| 10-12-2025 | Микс | 26.20 | 3/12 | 25.0 | 2/5 | 0.4 | 1/7 | 0.1 | 2/3 | 0.7 | 0 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 20 | 9 | 7 | |
| 15-01-2026 | София Викингс | 15.18 | 2/5 | 40.0 | 1/1 | 1.0 | 1/4 | 0.3 | 5/6 | 0.8 | 0 | 4 | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 13 | 10 | 14 | |
| 29-01-2026 | Политехника Б | * | 26.28 | 4/11 | 36.0 | 3/5 | 0.6 | 1/6 | 0.2 | 1/2 | 0.5 | 0 | 5 | 5 | 4 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 | 25 | 10 | 17 |
| 03-02-2026 | Атлетико Витоша | * | 16.40 | 6/8 | 75.0 | 4/5 | 0.8 | 2/3 | 0.7 | 1/1 | 1.0 | 0 | 5 | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 20 | 15 | 26 |
| 11-02-2026 | Мадгрийкс | * | 21.45 | 0/5 | 0.0 | 0/0 | 0/5 | 0.0 | 2/2 | 1.0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 26 | 2 | -2 | |
| 18-02-2026 | Фаб файв | * | 27.80 | 3/13 | 23.0 | 2/3 | 0.7 | 1/10 | 0.1 | 3/4 | 0.8 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 | 10 | 7 |
| 24-02-2026 | Национал Сандански | * | 22.93 | 3/11 | 27.0 | 2/5 | 0.4 | 1/6 | 0.2 | 5/5 | 1.0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 | 22 | 12 | 13 |
| 04-03-2026 | Титан Пропъртис | * | 31.70 | 4/9 | 44.0 | 1/2 | 0.5 | 3/7 | 0.4 | 17/18 | 0.9 | 0 | 4 | 4 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 10 | 8 | 28 | 32 |
| 11-03-2026 | Енигма Фойерверк | 8.83 | 2/6 | 33.0 | 2/3 | 0.7 | 0/3 | 0.0 | 1/2 | 0.5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | -7 | 5 | 2 | |
| 18-03-2026 | Микс | * | 16.38 | 2/9 | 22.0 | 1/3 | 0.3 | 1/6 | 0.2 | 1/2 | 0.5 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | 4 |
| 24-03-2026 | Велбъжд 2002 Кюстендил | 15.13 | 1/7 | 14.0 | 1/4 | 0.3 | 0/3 | 0.0 | 0/0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 | 2 | 3 | ||
| ББЛ Б група | Запад Б плейофи | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 14-04-2026 | Енигма Фойерверк | 20.33 | 6/15 | 40.0 | 4/7 | 0.6 | 2/8 | 0.3 | 0/3 | 0.0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | -20 | 14 | 6 | |
| Юноши 19г. - Купа БФБ | Полуфинални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 21-04-2026 | Шумен | * | 24.70 | 1/10 | 10.0 | 1/4 | 0.3 | 0/6 | 0.0 | 6/6 | 1.0 | 0 | 5 | 5 | 2 | 3 | 4 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | 8 | 8 |
| Юноши 19г. - Купа БФБ | Финал | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 22-04-2026 | Миньор 2015 Перник | * | 31.80 | 3/8 | 38.0 | 2/2 | 1.0 | 1/6 | 0.2 | 2/2 | 1.0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | 9 | 5 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 06-05-2026 | Ботев Академик | * | 29.65 | 6/12 | 50.0 | 6/8 | 0.8 | 0/4 | 0.0 | 4/5 | 0.8 | 0 | 5 | 5 | 2 | 2 | 5 | 0 | 1 | 2 | 4 | 21 | 16 | 19 |
| 07-05-2026 | БУБА Баскетбол | 29.45 | 9/17 | 53.0 | 5/7 | 0.7 | 4/10 | 0.4 | 5/7 | 0.7 | 1 | 3 | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 4 | 27 | 23 | |
| 08-05-2026 | Шумен | * | 25.48 | 5/14 | 36.0 | 4/8 | 0.5 | 1/6 | 0.2 | 0/0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 24 | 11 | 5 | |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 09-05-2026 | Спартак Плевен | * | 29.58 | 13/22 | 59.0 | 8/11 | 0.7 | 5/11 | 0.5 | 11/13 | 0.8 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 8 | 27 | 42 | 37 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 10-05-2026 | Балкан | * | 33.50 | 13/27 | 48.0 | 10/18 | 0.6 | 3/9 | 0.3 | 11/15 | 0.7 | 0 | 6 | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 9 | -3 | 40 | 34 |
| Контролни срещи | МТ ЦСКА | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 26-09-2025 | ARIS Thessaloniki | * | 30.38 | 7/12 | 58.0 | 4/8 | 0.5 | 3/4 | 0.8 | 2/5 | 0.4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 3 | 4 | 11 | 19 | 11 |
| 27-09-2025 | KK Igokea | * | 25.73 | 1/8 | 13.0 | 0/2 | 0.0 | 1/6 | 0.2 | 4/6 | 0.7 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 0 | 7 | -1 |
*Стартирал
%Процент стрелба
(К) Капитан
2Т 2 Точки
3Т 3 Точки
АС Асистенции
БЛ Блокове
ГР Грешки
ЗЗащита
ИЗ Извършени
К Коефициент МВП
Н Нападение
НАР Нарушения
НУ Наказателни удари
О Общо
ОТ Отнети топки
ПО Понесени
Т Точки
У/О Успешни/Опити
(C) Капитан
М Мачове
МИН Минути
С Стрелби
БН Борби Нападение
БЗ Борби Защита
БО Борби Общо
БИЗ Блокове Извършени
БПО Блокове Получени
FEEL THE BASKETBALL
EMOTION IN REAL TIME
EMOTION IN REAL TIME