
Кирил Станиславов Димитров
Сезон 2025/2026
Точки
10.3
Борби
3.6
Асистенции
1.1
Стрелби
29.4%
| Кирил Станиславов Димитров | |
| Родно място | София |
| Рождена дата | 14-06-2009 |
| Предишни отбори | ЦСКА БУБА Баскетбол Буба Баскетбол Буба Баскетбол БУБА Баскетбол Буба Баскетбол Буба Баскетбол Буба Баскетбол Буба Баскетбол България БУБА Баскетбол България |
Сезон:
| Национални отбори | Юноши до 18 год. | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 4 | 0 | 8 | 0.3/1.8 | 8.3 | 0.3/1.3 | 16.7 | 0.0/0.5 | 0.0 | 0.5/0.8 | 50.0 | 0.5 | 1.3 | 1.8 | 0.5 | 0.8 | 0.3 | 0.0 | 0.5 | 1.0 | 0.7 | -9.3 | 1.0 | 1.0 |
| Общо | 4 | 0 | 30.79 | 1/7 | 8.3 | 1/5 | 16.7 | 0/2 | 0.0 | 2/3 | 50.0 | 2 | 5 | 7 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 2 | -28 | 4 | 4 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 3 | 3 | 29 | 5.7/12.7 | 44.7 | 5.0/8.7 | 56.1 | 0.7/4.0 | 16.7 | 6.0/8.3 | 70.1 | 2.3 | 2.3 | 4.7 | 1.7 | 1.7 | 1.7 | 0.3 | 0.3 | 3.3 | 5.3 | 7.0 | 18.0 | 15.3 |
| Общо | 3 | 3 | 86.11 | 17/38 | 44.7 | 15/26 | 56.1 | 2/12 | 16.7 | 18/25 | 70.1 | 7 | 7 | 14 | 5 | 5 | 5 | 1 | 1 | 10 | 16 | 21 | 54 | 46 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 1 | 29 | 5.0/9.0 | 56.0 | 5.0/6.0 | 83.3 | 0.0/3.0 | 0.0 | 7.0/10.0 | 70.0 | 2.0 | 4.0 | 6.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 5.0 | 8.0 | -13.0 | 17.0 | 16.0 |
| Общо | 1 | 1 | 28.78 | 5/9 | 56.0 | 5/6 | 83.3 | 0/3 | 0.0 | 7/10 | 70.0 | 2 | 4 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 8 | -13 | 17 | 16 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 1 | 1 | 30 | 5.0/12.0 | 42.0 | 4.0/7.0 | 57.1 | 1.0/5.0 | 20.0 | 7.0/10.0 | 70.0 | 0.0 | 5.0 | 5.0 | 3.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 4.0 | 4.0 | 22.0 | 18.0 | 18.0 |
| Общо | 1 | 1 | 29.83 | 5/12 | 42.0 | 4/7 | 57.1 | 1/5 | 20.0 | 7/10 | 70.0 | 0 | 5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 4 | 22 | 18 | 18 |
| Общо за сезона | ||||||||||||||||||||||||
| М | CT | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | |||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| Средно | 9 | 5 | 20 | 3.1/7.3 | 29.4 | 2.8/4.9 | 44.9 | 0.3/2.4 | 10.0 | 3.8/5.3 | 64.3 | 1.2 | 2.3 | 3.6 | 1.1 | 1.0 | 1.0 | 0.1 | 0.3 | 2.6 | 3.8 | 0.3 | 10.3 | 9.3 |
| Общо | 9 | 5 | 175.51 | 28/66 | 29.4 | 25/44 | 44.9 | 3/22 | 10.0 | 34/48 | 64.3 | 11 | 21 | 32 | 10 | 9 | 9 | 1 | 3 | 23 | 30 | 2 | 93 | 84 |
Мач по мач
| Национални отбори | Юноши до 18 год. | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 20-06-2026 | Чехия | 4.48 | 0/0 | 0.0 | 0/0 | 0/0 | 2/2 | 1.0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | -5 | 2 | 2 | |||
| 06-07-2026 | Белгия | 12.58 | 1/3 | 33.0 | 1/2 | 0.5 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | -9 | 2 | 2 | |
| 07-07-2026 | Белгия | 7.73 | 0/1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | -14 | 0 | 1 | |||
| 25-07-2026 | Германия | 6.00 | 0/3 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 0/0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Група Б | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 06-05-2026 | Шумен | * | 25.63 | 4/10 | 40.0 | 3/7 | 0.4 | 1/3 | 0.3 | 10/13 | 0.8 | 3 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3 | 0 | 1 | 4 | 8 | 12 | 19 | 19 |
| 07-05-2026 | ЦСКА | * | 35.30 | 6/15 | 40.0 | 5/9 | 0.6 | 1/6 | 0.2 | 2/6 | 0.3 | 2 | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4 | 3 | -10 | 15 | 7 |
| 08-05-2026 | Ботев Академик | * | 25.18 | 7/13 | 54.0 | 7/10 | 0.7 | 0/3 | 0.0 | 6/6 | 1.0 | 2 | 3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 19 | 20 | 20 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Полуфинални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 09-05-2026 | Балкан | * | 28.78 | 5/9 | 56.0 | 5/6 | 0.8 | 0/3 | 0.0 | 7/10 | 0.7 | 2 | 4 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 8 | -13 | 17 | 16 |
| Юноши 19г. - ФИНАЛЕН ТУРНИР | Финални срещи | ||||||||||||||||||||||||
| Дата | Отбор | СТ | Мин | Стрелби | 2Т | 3T | НУ | Борби | АС | ГР | ОТ | БЛ | НАР | +/- | Т | К | ||||||||
| У/О | % | У/О | % | У/О | % | У/О | % | Н | З | О | ИЗ | ПО | ИЗ | ПО | ||||||||||
| 10-05-2026 | Спартак Плевен | * | 29.83 | 5/12 | 42.0 | 4/7 | 0.6 | 1/5 | 0.2 | 7/10 | 0.7 | 0 | 5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 4 | 22 | 18 | 18 |
*Стартирал
%Процент стрелба
(К) Капитан
2Т 2 Точки
3Т 3 Точки
АС Асистенции
БЛ Блокове
ГР Грешки
ЗЗащита
ИЗ Извършени
К Коефициент МВП
Н Нападение
НАР Нарушения
НУ Наказателни удари
О Общо
ОТ Отнети топки
ПО Понесени
Т Точки
У/О Успешни/Опити
(C) Капитан
М Мачове
МИН Минути
С Стрелби
БН Борби Нападение
БЗ Борби Защита
БО Борби Общо
БИЗ Блокове Извършени
БПО Блокове Получени
FEEL THE BASKETBALL
EMOTION IN REAL TIME
EMOTION IN REAL TIME