Младежите - с трета загуба

10.07.2014 21:00

Националният отбор на България за младежи (20) допусна трета поредна загуба на Европейското първенство в дивизия А. Този път нашите паднаха от Русия след резултат 64:77. Българите играха добре до преди последната минута на третата част, когато лоша серия за съперника му позволи да дръпне. В последната четвърт руснаците поддържаха преднина, а в края нашите не издържаха. Фактът, че това беше трети пореден мач за България, а Русия вчера почиваше, също оказа своето влияние.

ГАЛЕРИЯ

Александър Везенков завърши с дабъл дабъл за нашите с 14 точки и 10 борби. Николай Стоянов и Николай Маринов вкараха по 13 точки, като вторият се включи силно от пейката.

За Русия с 14 точки е Павел Кречетов, като неговите три тройки след почивката се оказаха решаващи.