Първенства
ББЛ Б група | ЮГ
2
10 00-00-0000
з.
Атлетик 95 Куклен

Раковски
0

20
Boxscore
5
25 00-00-0000
з.
Хасково

Перущица Б
20

0
Boxscore
9
45 00-00-0000
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Бенковски

Айляци ГБП
0

20
Тенчо Иванов Тенев
Михаил Ангелов Михайлов
Boxscore
18
90 00-00-0000
з.
Ямбол Б

Перущица Б
20

0
Boxscore
1
1 10-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Берое Б

Айляци ГБП
85

79
Стефан Несторов Стефанов
Иван Димитров Станчев
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
2 10-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

Атлетик 95 Куклен
62

68
Стефан Несторов Стефанов
Серафим Томов Петров
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
3 10-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Бенковски

Пловдив баскетбол
56

61
Серафим Томов Петров
Иван Димитров Станчев
Boxscore Download PDF
4 11-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Раковски

Хасково
57

63
Валери Васков Енев
Недко Николаев Колев
Мария Тошкова Златарова
Христо Добрев
Boxscore Download PDF
5 11-10-2020
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол Б

ВР Олимпия
82

52
Ивайло Иванов Ресиловски
Димитър Филчев Филев
Иван Кръстев
Христо Добрев
Boxscore Download PDF
2
6 17-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Хасково

Бенковски
67

57
Серафим Томов Петров
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
7 17-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
ВР Олимпия

3.6.9. Баскетболен клуб
87

63
Иван Димитров Станчев
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
8 17-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Айляци ГБП

Пловдив баскетбол
89

51
Серафим Томов Петров
Иван Димитров Станчев
Boxscore Download PDF
3
11 24-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Пловдив баскетбол

Хасково
76

74
Серафим Томов Петров
Иван Димитров Станчев
Boxscore Download PDF
12 24-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Ямбол Б

Айляци ГБП
69

59
Стефан Несторов Стефанов
Серафим Томов Петров
Boxscore Download PDF
13 24-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Бенковски

Атлетик 95 Куклен
72

61
Стефан Несторов Стефанов
Иван Димитров Станчев
Boxscore Download PDF
14 25-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Раковски

ВР Олимпия
55

92
Иван Димитров Станчев
Калоян Насков Атанасов
Boxscore Download PDF
15 25-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

Берое Б
89

102
Стефан Несторов Стефанов
Калоян Насков Атанасов
Boxscore Download PDF
4
16 31-10-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Ямбол Б

3.6.9. Баскетболен клуб
96

68
Серафим Томов Петров
Иван Димитров Станчев
Boxscore Download PDF
17 01-11-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Берое Б

Раковски
102

74
Ивайло Иванов Ресиловски
Михаил Ангелов Михайлов
Boxscore Download PDF
18 01-11-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Айляци ГБП

Хасково
60

52
Валери Васков Енев
Михаил Ангелов Михайлов
Boxscore Download PDF
5
21 06-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

Айляци ГБП
62

74
Иван Димитров Станчев
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
22 07-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Раковски

Ямбол Б
50

99
Мирослав Добрев Камбуров
Тенчо Иванов Тенев
Анита Николова
Кремена Динчева Желева-Димова
Boxscore Download PDF
23 07-11-2020
гр.Стара Загора
з. Общинска
Бенковски

Берое Б
63

92
Ивайло Асенов Иванов
Тенчо Иванов Тенев
Анита Николова
Кремена Динчева Желева-Димова
Boxscore Download PDF
2
9 14-11-2020
гр.Бургас
з. Бойчо Брънзов
Берое Б

Ямбол Б
70

83
Искрен Георгиев Манолов
Гергана Сашева Стоянова
Даниела Душева Миклебуст
Таньо Христов
Boxscore Download PDF
6
26 15-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

Раковски
61

70
Михаил Ангелов Михайлов
Нанко Генадиев Красимиров
Boxscore Download PDF
27 15-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Ямбол Б

Бенковски
99

50
Михаил Ангелов Михайлов
Нанко Генадиев Красимиров
Boxscore Download PDF
28 15-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Берое Б

Пловдив баскетбол
100

66
Иван Димитров Станчев
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
7
31 20-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Раковски

Айляци ГБП
66

69
Стефан Несторов Стефанов
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
32 21-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Бенковски

3.6.9. Баскетболен клуб
80

70
Стефан Несторов Стефанов
Иван Димитров Станчев
Boxscore Download PDF
33 22-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Хасково

Берое Б
57

71
Стефан Несторов Стефанов
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
34 22-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Пловдив баскетбол

Ямбол Б
54

84
Иван Димитров Станчев
Калоян Насков Атанасов
Boxscore Download PDF
8
36 22-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Айляци ГБП

ВР Олимпия
71

64
Елена Златева Попова
Калоян Насков Атанасов
Boxscore Download PDF
4
19 26-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица Б

Пловдив баскетбол
78

55
Иван Димитров Станчев
Калоян Насков Атанасов
Boxscore Download PDF
8
37 27-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Раковски

Бенковски
55

60
Иван Димитров Станчев
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
6
29 28-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Айляци ГБП

Перущица Б
86

77
Михаил Ангелов Михайлов
Нанко Генадиев Красимиров
Boxscore Download PDF
9
41 28-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
ВР Олимпия

Берое Б
58

67
Михаил Ангелов Михайлов
Нанко Генадиев Красимиров
Boxscore Download PDF
8
38 29-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

Пловдив баскетбол
60

79
Иван Димитров Станчев
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
10
46 29-11-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Хасково

Раковски
98

71
Иван Димитров Станчев
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
4
20 05-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
ВР Олимпия

Бенковски
59

51
Михаил Ангелов Михайлов
Нанко Генадиев Красимиров
Boxscore Download PDF
8
39 05-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Ямбол Б

Хасково
88

90
Тенчо Иванов Тенев
Михаил Ангелов Михайлов
Boxscore
10
47 05-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Перущица Б

3.6.9. Баскетболен клуб
104

54
Тенчо Иванов Тенев
Нанко Генадиев Красимиров
Boxscore
48 09-12-2020
гр.Перущица
з. Перущица
Пловдив баскетбол

Бенковски
74

51
Иван Димитров Станчев
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
6
30 12-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
ВР Олимпия

Хасково
67

87
Мирослав Добрев Камбуров
Тенчо Иванов Тенев
Boxscore Download PDF
9
42 12-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Хасково

3.6.9. Баскетболен клуб
20

0
Диляна Емилова Митева
Boxscore
43 12-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Пловдив баскетбол

Раковски
64

80
Тенчо Иванов Тенев
Недко Николаев Колев
Boxscore Download PDF
44 12-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Перущица Б

Ямбол Б
51

129
Недко Николаев Колев
Диляна Емилова Митева
Boxscore Download PDF
10
49 12-12-2020
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Айляци ГБП

Берое Б
90

98
Мирослав Добрев Камбуров
Диляна Емилова Митева
Boxscore Download PDF
11
51 09-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
3.6.9. Баскетболен клуб

ВР Олимпия
42

64
Ивайло Иванов Ресиловски
Тенчо Иванов Тенев
Boxscore Download PDF
52 09-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Бенковски

Хасково
0

20
Boxscore
53 09-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Раковски

Перущица Б
78

110
Ивайло Иванов Ресиловски
Тенчо Иванов Тенев
Нанко Генадиев Красимиров
Boxscore
54 09-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Пловдив баскетбол

Айляци ГБП
20

0
Boxscore
12
56 09-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Хасково

Пловдив баскетбол
97

73
Михаил Ангелов Михайлов
Нанко Генадиев Красимиров
Boxscore
11
55 10-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Ямбол Б

Берое Б
117

81
Мирослав Добрев Камбуров
Недко Николаев Колев
Мария Тошкова Златарова
Кремена Динчева Желева-Димова
Boxscore Download PDF
12
57 16-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
ВР Олимпия

Раковски
73

62
Недко Николаев Колев
Александър Евгений Йорданов
Boxscore Download PDF
5
24 17-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Пловдив баскетбол

ВР Олимпия
73

75
Тенчо Иванов Тенев
Александър Евгений Йорданов
Boxscore Download PDF
12
58 17-01-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое Б

3.6.9. Баскетболен клуб
80

41
Тенчо Иванов Тенев
Александър Евгений Йорданов
Boxscore Download PDF
13
61 23-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
3.6.9. Баскетболен клуб

Ямбол Б
36

119
Тенчо Иванов Тенев
Димитър Филчев Филев
Boxscore Download PDF
62 23-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Бенковски

ВР Олимпия
63

52
Михаил Ангелов Михайлов
Нанко Генадиев Красимиров
Boxscore Download PDF
63 23-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Пловдив баскетбол

Перущица Б
72

74
Тенчо Иванов Тенев
Димитър Филчев Филев
Boxscore Download PDF
64 23-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Хасково

Айляци ГБП
76

74
Михаил Ангелов Михайлов
Нанко Генадиев Красимиров
Boxscore Download PDF
65 24-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Раковски

Берое Б
58

78
Тенчо Иванов Тенев
Михаил Ангелов Михайлов
Boxscore Download PDF
14
66 30-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
ВР Олимпия

Пловдив баскетбол
89

53
Ивайло Иванов Ресиловски
Димитър Филчев Филев
Boxscore Download PDF
67 30-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Перущица Б

Хасково
46

102
Тенчо Иванов Тенев
Димитър Филчев Филев
Boxscore Download PDF
68 30-01-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Айляци ГБП

3.6.9. Баскетболен клуб
92

60
Ивайло Иванов Ресиловски
Тенчо Иванов Тенев
Boxscore Download PDF
10
50 31-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
ВР Олимпия

Ямбол Б
76

94
Недко Николаев Колев
Александър Евгений Йорданов
Иван Кръстев
Христо Добрев
Boxscore Download PDF
14
69 31-01-2021
гр.Ямбол
з. Диана
Ямбол Б

Раковски
123

54
Недко Николаев Колев
Александър Евгений Йорданов
Иван Кръстев
Христо Добрев
Boxscore Download PDF
12
59 07-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Айляци ГБП

Ямбол Б
68

104
Мирослав Добрев Камбуров
Недко Николаев Колев
Boxscore Download PDF
14
70 07-02-2021
гр.Стара Загора
з. Общинска
Берое Б

Бенковски
90

56
Мирослав Добрев Камбуров
Тенчо Иванов Тенев
Анита Николова
Мария Тошкова Златарова
Boxscore Download PDF
15
71 13-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Раковски

3.6.9. Баскетболен клуб
69

43
Калоян Насков Атанасов
Boxscore Download PDF
72 13-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Хасково

ВР Олимпия
92

53
Тенчо Иванов Тенев
Серафим Томов Петров
Boxscore Download PDF
73 13-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Бенковски

Ямбол Б
72

85
Серафим Томов Петров
Калоян Насков Атанасов
Boxscore
74 13-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Пловдив баскетбол

Берое Б
61

84
Стефан Несторов Стефанов
Тенчо Иванов Тенев
Boxscore
75 13-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица Б

Айляци ГБП
79

111
Стефан Несторов Стефанов
Калоян Насков Атанасов
Boxscore
16
76 20-02-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Айляци ГБП

Раковски
88

61
Ивайло Иванов Ресиловски
Нанко Генадиев Красимиров
Даниела Божкова Димова
Boxscore Download PDF
77 20-02-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Ямбол Б

Пловдив баскетбол
109

48
Михаил Ангелов Михайлов
Тенчо Иванов Тенев
Boxscore Download PDF
78 20-02-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
ВР Олимпия

Перущица Б
132

100
Ивайло Иванов Ресиловски
Нанко Генадиев Красимиров
Даниела Божкова Димова
Boxscore Download PDF
79 20-02-2021
гр.Хасково
з. Дружба Хасково
Берое Б

Хасково
75

96
Михаил Ангелов Михайлов
Тенчо Иванов Тенев
Даниела Божкова Димова
Boxscore Download PDF
12
60 25-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица Б

Бенковски
91

89
Стефан Несторов Стефанов
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
8
40 27-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Берое Б

Перущица Б
0

20
Серафим Томов Петров
Иван Димитров Станчев
Boxscore
16
80 27-02-2021
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

Бенковски
50

109
Серафим Томов Петров
Иван Димитров Станчев
Boxscore Download PDF
17
81 03-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Пловдив баскетбол

3.6.9. Баскетболен клуб
80

49
Иван Димитров Станчев
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
82 03-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица Б

Берое Б
75

84
Иван Димитров Станчев
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
83 04-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Бенковски

Раковски
56

52
Стефан Несторов Стефанов
Серафим Томов Петров
Boxscore Download PDF
84 06-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Хасково

Ямбол Б
91

101
Стефан Несторов Стефанов
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
85 06-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
ВР Олимпия

Айляци ГБП
51

57
Стефан Несторов Стефанов
Елена Златева Попова
Boxscore Download PDF
18
86 10-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Айляци ГБП

Бенковски
73

79
Стефан Несторов Стефанов
Калоян Насков Атанасов
Boxscore Download PDF
87 11-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Раковски

Пловдив баскетбол
38

62
Серафим Томов Петров
Иван Димитров Станчев
Boxscore Download PDF
7
35 13-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
Перущица Б

ВР Олимпия
20

0
Boxscore
18
88 13-03-2021
з.
Берое Б

ВР Олимпия
0

20
Иван Димитров Станчев
Boxscore
89 13-03-2021
гр.Перущица
з. Перущица
3.6.9. Баскетболен клуб

Хасково
66

78
Иван Димитров Станчев
Калоян Насков Атанасов
Boxscore Download PDF
Класиране
Отбор С П З Т. Разл. T
1 Ямбол Б 18 17 1 1701:1070 35
2 Хасково 18 14 4 1280:1035 32
3 Берое Б 18 13 5 1359:1203 29
4 Айляци ГБП 18 11 7 1260:1154 28
5 ВР Олимпия 18 9 9 1164:1132 26
6 Пловдив баскетбол 18 7 11 1122:1287 25
7 Бенковски 18 7 11 1064:1171 23
8 Раковски 18 4 14 1070:1341 22
9 Перущица Б 15 7 8 925:1032 20
10 3.6.9. Баскетболен клуб 18 0 18 976:1471 17
11 Атлетик 95 Куклен 3 1 2 129:154 3
https://www.euroins.bg/

Галерия
www.fiba.basketball